Menu

Jakie zimowe dodatki zakupują modne damy, żeby prezentować się równie dobrze, jak w miesiącach letnich

27 lipca, 2023 - Bez kategorii
Panie słyną z tego, że pragną trendy wyglądać, zarówno na co dzień, jak i od święta. A poza tym wielkie okazje (np. śluby) wymagają tego, aby odświętnie się ubrać – w końcu kiedyś warto poszczycić się przed światem nowo nabytą sukienką. Wreszcie kobiece ubranie bywa uzależnione nie tylko od dnia czy okazji, ale także od pory roku. Czerwiec wydaje się być łaskawszym miesiącem dla elegantek niż grudzień, bo letnie koszulki czy stroje do kąpieli są tańszymi towarami niż zimowe futra. Jednak ten podstawowy ubiór to tylko początek – niektórzy twierdzą, że diabeł tkwi w drobiazgach, a nimi są na pewno dodatki.

torebka

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Zima pozostaje tą porą roku, która wymaga tego, aby włożyć na siebie większą liczbę dodatków. Mają one za zadanie ochraniać przed zimnem i dodawać elegancji damskiej sylwetce. Powłóczyste szaliki i ciepłe rękawice bywają konieczne nie tylko podczas zimowych wycieczek w góry. Jeżeli temperatura spadnie poniżej -10 stopni Celsiusa, to nawet zdecydowana przeciwniczka rękawiczek od razu zacznie szukać jakiejś pary w swojej szafce.

Kozaki na zimę może nie końca pełnią funkcję dodatków, ale bez ciepłych i solidnych butów trudno sobie imaginować wyjście z mieszkania w mroźny dzień. Obecnie wybór obuwia kobiecego pozostaje bardzo duży i z pewnością większy od tego oferowanego facetom. Panie potrzebują co najmniej paru par. Buty z długą cholewą, czyli np. oficerki, świetnie będą wyglądać w połączeniu z krótką skórzaną spódnicą i barwny pończochami we wzorki. A te na niskim obcasie, wykonane ze skóry, będą najlepsze dla pań, które codziennie są zmuszone pokonywać na piechotę kilka kilometrów. Żeby wybrać najodpowiedniejszą dla siebie parę, należy się zastanowić, gdzie będziemy w nich chodzić. Kozaki na zimę mają być przede wszystkim ochraniać przed zimnem, a prezencja zdaje się być sprawą drugorzędną.

Z kolei skórzane torebki damskie z pewnością są jednymi z najbardziej istotnych dodatków do kobiecego stroju. Szczególnie zimą taka torebka pełni również dodatkowe funkcje – zaraz po wejściu do ciepłego pomieszczenia to do niej wkładane bywają nierzadko chociażby takie zwykle rękawiczki.

3i-store.com/dla-niej/obuwie-damskie/kozaki-damskie

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzane torebki damskie są zazwyczaj produkowane w jednym bardzo popularnym kolorze, czyli w czerni. A taka barwa zdaje się być najpraktyczniejszą na zimową porę.

Ciągle masz duże problemy ze znalezieniem dobrej oferty? Nie przejmuj się – sprawdź te propozycje (http://alufinish.pl/pl/o/flux-additive-84.html), one z pewnością Cię nie rozczarują.

Chociaż równie dobrze jesteśmy w stanie poprawić sobie humor zakupując torebkę w odważnym kolorze, który będzie przy okazji rewelacyjnie komponował się z kolorem modnych botków.

Tagi: , ,