Menu

Wyjątkowa łazienka – jaki styl mebli wybrać, by czuć się w niej swobodnie?

18 czerwca, 2023 - Bez kategorii
Od czego zaczynamy aranżowanie mieszkania? Nie ma ważniejszego pomieszczenia niż łazienka, ponieważ bez niej ciężko byłoby utrzymać higienę, przyszykować się na wyjście i dokonać koniecznych zabiegów pielęgnacyjnych. Dlatego jest pierwsza w kolejności, gdy mamy w zamiarach odremontować dom albo dopiero chcemy wszystko urządzić w naszym nowym lokum. Aby cieszyć się jej wyglądem, powinniśmy przede wszystkim dobrać odpowiednie meble. Na jaki styl powinniśmy się zdecydować?

łazienka

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Wszystko zależy od preferencji danej osoby. Niektórzy cenią sobie nowoczesny minimalizm, inni woleliby styl awangardowy albo – zupełnie przeciwnie – romantyczne dodatki i pięknie przystrajane lustra. Jeśli wybierzemy pierwszą opcję i interesują nas meble nowoczesne łazienkowe, dobrze jest postawić na proste szafki w kolorach natury. Niepotrzebne są uchwyty, jakie byłyby tutaj zbyteczną ozdobą.
Takie wnętrze jest znakomite, jeśli chcemy się rozluźnić i zaznać spokoju po codziennym urwaniu głowy. W przypadku łazienki stawiającej na romantyzm, dobrze wyglądać będą pastelowe kolory, zasłona w kwiaty przy wannie oraz lekkie meble, najlepiej na cienkich nóżkach (link do aranżacji). Dobrze będzie je udekorować, nawet osobiście wykonanymi ozdobami, które dodatkowo nacieszą oczy. Przydadzą się również ładne uchwyty, jakie zawsze możemy wymienić, jeżeli te dołączone do mebli nie spełniają naszych potrzeb. Natomiast łazienka w stylu retro to zwłaszcza drewniane, najlepiej rzeźbione

łazienka

Autor: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.

elementy, masywne szafki na wyższych nogach i stylizowane klamki. Wiele osób docenia także łazienki glamour. Co je charakteryzuje? Przede wszystkim bogate formy, drogie wykończenia oraz dokładnie przemyślana kolorystyka.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie (https://koma.pl/harmonogram-odbioru-odpadow/), która także Cię zaciekawi. Znajdziesz tam m.in. informację o zajmującej Cię tutaj tematyce.

Tu nic nie powinno być przypadkowe.

Jeżeli zaaranżujemy łazienkę zgodnie z naszymi preferencjami, na pewno nie będziemy zmuszeni nic zmieniać przez długi czas, a kąpiele nie zajmą nam dziesięć minut, lecz pół godziny, gdyż nie będziemy mogli nacieszyć się rewelacyjną aranżacją. Warto jest sprawdzić w sklepach komplety mebli do łazienki (sprawdź komplety na Antado.com.pl), z którymi szybciej wykończymy to pomieszczenie, abyśmy mogli skupić się na dodatkach i nieodzownych sprzętach. Nie zapomnijmy o sklepach internetowych, gdzie możemy znaleźć nie tylko bardziej dogodne ceny, ale i większy wybór asortymentów.