Menu

W jakich miejscach pożądane byłoby umieścić reklamę na telebimie, żeby przyniosła ona spodziewany wynik?

18 maja, 2023 - Bez kategorii
Reklamy na telebimach są dziś jedną z bardziej popularnych i nieraz użytkowanych form reklamy, bo pośród wielu innych typów reklam właśnie te cechują się największą efektywnością. Telebim to duży ekran ledowy, na jakim wyświetlane są rozmaite reklamy. Dzięki użyciu współczesnej technologii obraz, który jest emitowany na telebimach cechuje się ogromną wyrazistością, jest klarowny oraz przejrzysty co sprawia, że dobrze widać go nawet z odległej odległości.

Telebim

Autor: vikkiq
Źródło: http://www.flickr.com
Ponadto nie da się ukryć, iż ekran, na którym nieprzerwanie wyświetlane są jakieś kolorowe obrazy sporo bardziej przyciąga wzrok i uwagę innych ludzi, niż inne typy reklam, takie jak na przykład mniejsze billboardy czy plakaty. Jednakże, żeby reklama (zobacz pozycjonowanie stron) na telebimie przyniosła jeszcze lepsze wyniki ważkie jest jej dobre zlokalizowanie. Najlepiej ulokować reklamę na telebimach w miejscach, w jakich regularnie znajduje się dużo ludzi. Do takich miejsc przynależy przykładowo rynek w centrum miasta, okolice galerii handlowych oraz notorycznie odwiedzanych marketów bądź wielokrotnie uczęszczane ulice i autostrady.

Przykładowo trafnym miejscem na wstawienie telebimu w Krakowie będzie telebim kraków rondo grzegórzeckie – polecamy. Rondo Grzegórzeckie jest nagminnie uczęszczanym rondem, gdyż znajduje się ono w głównym centrum miasta, dlatego każdego dnia porusza się tam dużo wozów. Telebim mieszczący się w tej okolicy niewątpliwie nie może zostać niezauważony.

Reklamę na telebimie powinno się umiejscowić w kilku miejscach, nie jedynie w jednej lokalizacji, ponieważ wówczas będzie ona miała większy zasięg oraz co za tym idzie dojdzie do większej liczby osób. Pożądane byłoby pamiętać, że każda osoba jest możliwym Klientem, wobec tego jeżeli reklama trafia do znacznej liczby osób to istnieją większe szanse na to, że wzbudzi ona większe zainteresowanie. Twój artykuł lub reklamowana usługa trafi więc do szerszego grona Klientów.