Menu

Skuteczne sposoby wielkoformatowej reklamy, ile zalet mają bilboardy instalowane przy ulicach.

17 czerwca, 2023 - Sprawdzone usługi dla firm
Skuteczne sposoby wielkoformatowej reklamy, ile zalet mają bilboardy instalowane przy ulicach.
Konkurencja w przypadku wielu grup produktowych jest naprawdę ostra i musi się poszukiwać nowych okazji na zyskanie klientów. Nie jest to łatwe, dlatego też specjaliści od marketingu i promocji cały czas szukają sposobów na to, żeby odpowiednio dobrze promować swoje produkty. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest bilboard reklamowy, uznawany przez większość za jedną z najskuteczniejszych form reklamy.

Bilbord, plakat reklamowy

Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście użycie bilboardów nie jest złotym środkiem na uzyskanie celu, przy wielu produktach nie będzie on zbyt skuteczny, a oprócz tego ogromnie dużo zależy od tego, co na nim będzie naklejone. Jednak dobre rozplanowanie kampanii bilboardowej może przynieść bardzo dużo korzyści, a będą się one sprawdzać nie tylko w przypadku wielkich marek, chcących wzmocnić swoją pozycję albo wypromować nowy produkt, lecz również pośród małych, lokalnych firm. W tej formie reklamy drzemie bardzo duży potencjał, po który bardzo często sięgają marketingowcy w wielu firmach.

Bilboardy Gdańsk są dużymi nośnikami, niekiedy mają one wymiar nawet kilkunastu metrów kwadratowych – kliknij tu. Z powodu swojej konstrukcji wymagają one pozwolenia na instalację, czasami mają one nawet kilka metrów wysokości, więc sama konstrukcja musi być odpowiednio porządna, aby nawet w przypadku dużych wiatrów nie była zagrożeniem. Najlepszymi lokalizacjami na postawienie bilboardów są pobocza ruchliwych ulic, tam liczyć można na bardzo dużą oglądalność. Jeżeli billboard zlokalizowany będzie w dobrej lokalizacji, to jest naprawdę skuteczny, o czym bardzo dobrze wiedzą wszyscy fachowcy od reklamy, najbardziej ruchliwymi ulicami dziennie jedzie nawet kilkadziesiąt tysięcy kierowców.

billboard

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowo bilboardy dla wielu osób stanowią całkiem pokaźny dochód. Na postawienie jednej konstrukcji będzie potrzebne nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych ziemi, której ceny przy ruchliwych trasach nie są najniższe.

Prezentowany tekst jest nieprawdopodobnie interesujący, prawda? Jeśli również Twoje zdanie jest zbliżone, to niewątpliwie pomocne wskazówki (http://www.filtrynakran.pl/pl/c/BUTELKI-ZE-SZKLA/28) okażą się dla Ciebie potrzebne.

Na rynku funkcjonują wyspecjalizowane firmy, zajmujące się kompleksową obsługą reklam stojących przy drogach więc można zacząć z nimi współpracę.