Menu

Obroże dla psiaków, czyli czego to ludzie nie wymyślą

10 grudnia, 2021 - Bez kategorii
Widząc na ulicy ludzi spacerujących z czworonogami nie da się nie dostrzec połyskujących na szyi pupili obroży. Nie tak dawno były noszone zwłaszcza dla ochronienia przed pchłami lub po to, aby mieć o co zaczepić smycz. Czy w dalszym ciągu tak jest?

psy

Autor: Heather
Źródło: http://www.flickr.com

Nowiutkie gadżety dla pupili niejednokrotnie przechodzą nasze oczekiwania ( dla psa). Grające gryzaki, które są w stanie nawet powtórzyć szczekanie albo komendę właściciela, wielobarwne ubranka lub też dla najogromniejszych zmarzluchów kombinezony zimowe z futerkiem – to tylko jedne z licznych gadżetów dla naszych ukochanych pupili. Największą furorę jak dotychczas robią obroże dla psów.

Jeśli chcesz przekazać jakiejś osobie informacje na przedstawiany temat, to wejdź na link oraz poczytaj więcej (http://www.interwiedza.pl/szkolenia/kurs-kadry-place/) odnoszące się do tego zagadnienia – na pewno go zainteresują.

Z jakiej przyczyny? Może uzasadnieniem jest ich ogólnodostępność i koszt. Jeśli zdecydujemy się na prostsze projekty zdołamy zauważyć, iż w żadnym wypadku nie są one drogie.

Najtańsze to te stworzone z taśmy, szyte, a regulacja ich wielkości gwarantuje przystosowanie wielkości omawianego gadżetu do obwodu szyi szczeniaka. Ich ceny wahają się od plus minus 20 do 30 złotych. Następne całkiem przystępne są obroże dla psów utworzone z ekoskóry, są rozmaicie zdobione, wybitnie subtelnie wyglądają na pupilu, nie istotne czy jest on potężny czy też nie. Kupimy je w cenie od 40 złotych. Najdroższe jak dotąd dostępne bez problemu na polskim rynku są te zrobione z naturalnej skóry, ich wartości rozpoczynają się od 60 złotych, a sięgają niekiedy 200.

Gdy chodzi o rodzaje zdobień na tych dodatkach dla psów, potrafimy swoim pociechom zafundować gadżet niemalże w każdym kolorze, jakim pożądalibyśmy. Pragnąc indywidualnie odznaczyć zwierzę, można zafundować odpowiedni grawer, zdarzają się niemniej jednak także okoliczności, iż posiadacz chce, aby na obroży zagościło jego imię, nie psa. Jeżeli lubimy błyskotki – nic straconego, gdyż obroże dla psów są również z dodatkiem kryształów – . W zależności od ich liczby cena tego typu elementu waha się w obrębie od 70 do nawet kilku tysięcy złotych!

Dla normalnego człowieka to jednak lekka przesada wydawać taką ilość pieniędzy na naszyjnik na szyję psa. Jednakże są także przydatne funkcje, oprócz tych designerskich, w tego typu bonusach dla pupili, jakimi są obroże dla psów. Można bowiem wbudować chip , jaki zapewni nam pilnowanie na GPS-ie naszej pociechy, zapobiegać ma to ewentualnym zaginięciom zwierząt.

Czy zaciekawiła Cię istotna strona (http://www.zooglobe.pl/)? Niezmiernie mi przyjemnie. Fantastycznie będzie, jeżeli znajdziesz jeszcze sekundę, żeby wystawić swą ocenę.

Taki gadżet to jednakże już kosztowna rzecz, nie wszyscy zdołają sobie na nią „od zaraz” pozwolić.

psy

Autor: michimaya
Źródło: http://www.flickr.com

Każde zwierzę wiąże się z kosztami, poczynając od karmy , kończąc na gadżetach. Obroże dla psów umożliwiają nam bezpieczne wyprowadzenie pupili na przechadzkę, aczkolwiek kolekcjonerzy mogą nie zadowolić się pospolitą taśmą, będą pragnęli mieć coś niespotykanego. Właśnie dla nich produkowane są barwne, z różnych półproduktów oraz z dżetami czy też kryształami. Pamiętajmy pomimo tego, iż parę tysięcy złotych oddanych na obrożę to bardzo dużo funduszy, w związku z tym we wszystkim przystaje kierować się zdrowym rozsądkiem.