Menu

Nie lubimy, gdy ktokolwiek nam się przygląda lub też nas obserwuje.

30 listopada, 2023 - Sprawdzone usługi dla firm, Usługi przez internet, Wszystko dla domu lub ogrodu
Nie lubimy, gdy ktokolwiek nam się  przygląda lub  też  nas obserwuje.
To naturalne, ponieważ w domu chcemy czuć się pewnie i normalnie
Zastanawiałeś się może kiedyś, jak to by było miło, gdybyś miał w domu takie okna, które w taki sam sposób jak lustro weneckie umożliwiają nam patrzeć na innych przy czym my sami jesteśmy niezauważalni? Naturalnie jest to możliwe.

Informatyka

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
Niesłychanie pożyteczna okazuje się tutaj właściwa folia poliestrowa. Jasne że, taka folia lustro weneckie jest w stanie nam wytworzyć na użytek domowy. Każdy jeden, kto znajduje się w pomieszczeniu ma możliwość swobodnego monitorowania otoczenia, a osoby będące pod oknem widzą w nim jedynie własne lustrzane odbicie. To jasne, w przypadku gdy pomieszczenie będzie oświetlone staje się ono już w tym momencie całkowicie widoczne. Jednak taka odpowiednia folia (owijarka palet) lustro weneckie tak ją nazwijmy ma poza tym wiele zalet. Szczególnie skutecznie obniża temperaturę w środku pomieszczenia, dzięki temu znacznie obniża koszty związane z klimatyzacją budynku. Ponadto należy ująć, iż taka specjalistyczna folia poliestrowa okazuje się wytrzymała na zarysowania i łatwa do utrzymania czystości. No i co okazuje się bardzo istotne, w okresie zimowym w ogromnym stopniu zapobiega stracie ciepła.

To wSPAniałe rozwiązanie nie tylko do domów lub mieszkań, ale także dla firm, szczególnie, jeśli praca odbywa się na parterze. Nikt nie ma sposobności podglądania, co się dzieje wewnątrz.
Tagi: , ,