Menu

Jak się przedstawia mapa zakupów na terenie Poznania, najbardziej popularne galerie handlowe w tym mieście.

20 czerwca, 2023 - Bez kategorii
Poznań jako stolica Wielkopolski zachęca mieszkańców pobliskich okolic wieloma możliwościami zakupowymi. Oczywiście najważniejszymi miejscami zakupów na jego terenie w dalszym ciągu zostają największe galerie handlowe, których jest w Poznaniu coraz więcej. Na dzień dzisiejszy funkcjonuje ich już blisko dziesięć, a planuje się następne, jak widać tamten rynek nie jest jeszcze w pełni nasycony i znajdzie się na nim miejsce na kolejnych graczy.

Poznań

Autor: Marcin Chady
Trochę wynika to też z filozofii inwestorów, wracających do wielkich miast i budują kolejne obiekty. Współcześnie Poznań to jeden z najbardziej nasyconych handlowych rynków w Polsce, w dużym stopniu wynika to także z faktu, że ma też jedną z większych sił nabywczych, prawie jedną czwartą większą od krajowej średniej. Tak czy inaczej mieszkaniec Poznania raczej nie będzie miał powodów do narzekań, bo zakupy np. pralka (pralnia chemiczna warszawa) Beko WMX 71243 PL PTLMB2 zrobić może blisko domu, w jednym z paru największych i sporej ilości mniejszych centrów sprzedażowych funkcjonujących w tym mieście.

Zakupy w hipermarkecie

Autor: MollySVH
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele osób, szczególnie z pobliskich miast, robi zakupy w Poznaniu raz na jakiś czas, starają się więc oni wtedy, żeby podczas pobytu jak najwięcej załatwić i kupić polecana strona internetowa. Z tego też powodu najlepszym miejscem na tego typu zakupy z pewnością będą duże galerie, a do najpopularniejszych z pewnością będzie zaliczana poznańska Plaza. Ma ona powierzchnię ponad sześćdziesiąt tysięcy metrów i funkcjonuje tam około 150 punktów usługowych oraz sklepów. Ważne miejsce na zakupowej mapie Poznania zajmuje również King Cross Marcelin, w nim klienci będą mieli do wyboru o trzydzieści placówek mniej niż w Plazie. Trochę większa i bardzo lubiana przez większość poznaniaków jest Galeria Malta, wybudowana ona została parę lat temu i oferuje około 200 sklepów różnych branż, a także bardzo stylową, nowoczesną architekturę. No i na koniec przeglądu mapy zakupów w Poznaniu należy wymienić Stary Browar, jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc tego typu nie tylko w naszym kraju, lecz również w Europie i na świecie, bo wielokrotnie zdobywał on nagrody w kategorii najlepszych handlowych obiektów.