Menu

Jak reklamować stronę swej firmy w Internecie?

27 października, 2021 - Sprawdzone usługi dla firm, Usługi przez internet, Wszystko dla domu lub ogrodu
Jak reklamować stronę swej firmy w Internecie?
Osoby, które mają swą firmę często pragną promować ją na wielu płaszczyznach. Począwszy od zwykłego szyldu przed przedstawicielstwem czy wizytówki do reklamy zamieszczanej w prasie albo w serwisach internetowych.

Dla większej części spółek tego typu forma reklamy może być znakomitym uzupełnieniem tzw. marketingu szeptanego.
Google Moja firma to świadczenie znanej na całym globie firmy mającej swą główną siedzibę w amerykańskim miasteczku o nazwie Mountain View. Powszechnie znanym faktem jest to, że ta spółka posiada w swej ofercie bardzo dużo świadczeń, z których część jest skierowana do ludzi odpowiedzialnych bezpośrednio za reklamę działalności gospodarczej w Internecie.

Czy nasz wątek był interesujący, ale masz chęć na więcej? Pragniesz odkryć link do źródła? W takim razie namawiamy – trzeba wyłącznie kliknąć myszką.

Google Moja Firma (porównaj ofertę biura księgowego Account sp. z o. o.) to zupełnie bezpłatna usługa, która jest nowszą wersją świadczenia Miejsca Google dla Firm (jak dodać wizytówkę w Google Moja Firma). Google Moja Firma może też stanowić znakomite uzupełnienie posiadanej witryny firmowej. Wiadomości, które zamieści się na w serwisie Google Moja Firma mogą być później pokazywane na poziomie różnorodnych innych serwisów wliczających się do tej kalifornijskiej firmy, przykładowo samej wyszukiwarce albo w Google Maps.

portret - komputery

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Google Maps to niezwykle rozbudowany sposób na dla przykładu zaprezentowanie nie tylko trasy do dowolnego zakątka, lecz także przykładowo do prezentacji w formie graficznej okolicy, w jakiej szukane przez nas miejsce się mieści. Sama wizytówka Google Maps to bardzo pomocna dla różnorodnych poszukujących danych o danej spółce osób. Taka wizytówka Google Maps jest wyświetlana na poziomie wyników wyszukiwania danego słowa głównego oraz posiada podstawowe wiadomości o korporacji. Podawane są one przez właściciela w usłudze Google Moja Firma -> wizytówka Google Maps.

Dla przykładu: jeśli mamy działalność i podamy jej adres w Google Moja Firma, to persona, jaka poszukuje placówki naszej firmy po wpisaniu jej nazwy w wynikach wyszukiwania ujrzy naszą stronę Google Maps, zatem przykładowo udostępnione uprzednio poprzez firmy wiadomości takie jak np. fotografia i informacje kontaktowe.