Menu

Doskonałe miejsce na zimowy wypoczynek z przyjaciółmi

Listopad 23, 2018 - Usługi przez internet
Doskonałe miejsce na zimowy wypoczynek z przyjaciółmi
Miłośnicy sportów zimowych przez cały rok czekają na śnieg i zimę. Kiedy tylko warunki stają się odpowiednie, wybierają się w góry. Idealnym miejscem do praktykowania zimowych szaleństw jest z pewnością Zieleniec, część miejscowości Duszniki-Zdrój. Duża baza noclegowa, pierwszorzędnie przygotowane trasy i efektowność rejonu sprawi, że miejsce to pozostanie w naszej pamięci na długo i na pewno do niego powrócimy. Jeżeli interesuje nas bardzo dobry wybór, jakim jest Zieleniec domki, które oferuje to miejsce, będą niewątpliwie atrakcyjne i dopasowane do naszych potrzeb.

Narty, sporty zimowe
Autor: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu
Zieleniec leży w województwie dolnośląskim, niedaleko Kłodzka, w Górach Orlickich. Wznosi się na wysokościach od 800 do 960 metrów n.p.m. Klimat, który panuje w tym miejscu, jest zbliżony do alpejskiego. Powietrze sprawia, że organizm zwiększa produkcję czerwonych krwinek, dzięki czemu już kilka dni w tym miejscu sprawia, że czujemy się zdrowiej, a nasze samopoczucie jest bardzo korzystne. W Zieleńcu znajduje się 28 wyciągów (na wszystkie obowiązuje tylko jeden karnet!), a śnieg (zobacz więcej – pług śnieżny) leży tutaj nawet przez pół roku, dzięki czemu jest to fantastyczne miejsce do uprawiania snowboardingu. W Zieleńcu otwarte jest schronisko Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego (PTTK) „Orlica”.

Oferowana jest bogata oferta noclegowa w każdym standardzie. Przedział cenowy jest na tyle wygodny, że wypad w góry i nocowanie w Zieleńcu pasuje prawie wszystkim. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę „Zieleniec domki”. Dzięki temu można znaleźć całą bazę noclegową i wybrać najbardziej pasującą nam opcję. Wybór jest ogromny, ponieważ aktualnie znajduje się tam ponad tysiąc miejsc noclegowych. Strona internetowa Zieleńca posiada możliwość wirtualnego spaceru po rejonie, dlatego nawet przed przyjazdem możemy się upewnić jak malowniczo i pięknie jest na miejscu.

Nie wahaj się! Jeżeli zaciekawiły Cię przeczytane wiadomości, to zapewne bieżąca publikacja na ten temat także Cię skusi. Przeczytaj tekst na ten temat.

Można tu zapomnieć o biegu, jaki ma miejsce w wielkich miastach, odpocząć, nabrać energii i fantastycznie się zrelaksować.

narty
Autor: gakusei 88
Źródło: http://www.flickr.com

W Zieleńcu każdy miłośnik sportów zimowych wyszuka coś dla siebie, bez względu na to, czy jest jeszcze amatorem, czy już profesjonalistą. Trasy posiadają różne stopnie trudności i są dostosowane do każdego typu użytkownika. Poza tym o jakość tych miejsc dba się przez cały czas, dzięki czemu są one całkowicie bezpieczne. Warto dodać, że dziesięć tras posiada bardzo dobre oświetlenie, dzięki czemu są one otwarte od godziny 9:00 rano do 22:00 wieczorem – można bez przeszkód jeździć cały dzień. Bez względu na to, w jakim miejscu się obecnie znajdujemy, czy to restauracja, czy pensjonat, schronisko lub hotel, Zieleniec posiada idealny rozkład tras narciarskich, który sprawia, że z niemal każdego miejsca łatwo dotrzemy na najbliższy stok. Wybierając na miejsce pobytu Zieleniec domki na pewno nie rozczarują i zachęcą do ponownych odwiedzin tego miejsca.